Sıkça Sorulan Sorular

Sitenizden yapılacak online alışverişlerde kart kullanımı güvenli mi?

Tüm kredi kartı bilgileriniz bankanızda ve güvenli ödeme ağ geçidinde şifrelenir ve dolayısıyla hiçbir bilgi tarafımızca görüntülenemez, kaydedilemez ve paylaşılamaz.

Sitemizde bulunan SSL ve 3D secure güvenlik programları ile extra güvenliği sağlanmış hizmetlerde cep telefonunuza gönderilen şifre girişi sonrasında işleminiz tamamlanmaktadır.

Siparişimin ödemesini nasıl yapabilirim?

Siparişinizin ödemesini Kredi kartı, Banka Havale/EFT ‘si veya Kapıda Ödeme olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli Siparişe Ek 10TL’dir.

Siparişim kaç günde adresime ulaşır?

Siparişiniz tarafımıza ulaştıktan sonra 1 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Kargo Şirketlerinin ortalama teslim süresi ise 1-3 iş günüdür.

Siparişim teslim edilirken alıcı yerinde bulunmazsa nasıl bir yol izlenir?

Siparişiniz teslim edilirken alıcı yerinde bulunmazsa siparişinizi alıcıya ulaştırabilecek kişilere ismi ve imzası alınarak teslimat yapılabilir. Siparişi teslim alan kişi ile ilgili bilgi, sms ve e-mail yoluyla göndericiye iletilir. Resmi ve özel kuruluşlara kendi prosedürleri çerçevesinde teslimat yapılır. Kargo ile gönderilen siparişlerinizde ise kargo görevlisi paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden teslim almamanız durumunda siparişiniz isimlik sepeti’ne iade olarak gelir.

Alıcı ile görüşüldükten sonra tekrar gönderimi sağlanır.

Siparişimi nasıl takip edebilirim?

Siparişinizi “Hesabım” sayfasında kontrol edebilir ve siparişinizin kargoya verilmesinin ardından tarafınıza gönderilecek mail içerisinde yer alan kargo takip numarası ile siparişinizi takip edebilirsiniz.

Siparişimin faturası ne zaman ulaşır?

Siparişlerimizin faturaları siparişin gönderilmesi ile eş zamanlı olarak e-posta adresinize e-fatura olarak gönderilmektedir.

Hangi kargo şirketi ile çalışıyorsunuz?

Firmamız birçok siparişinde MNG kargo ile çalışmaktadır.

Mng kargo’nun şubesi olmayan veya şubesinin kapalı olduğu bölgelerde alternatif olarak Sürat kargo, Aras Kargo ile gönderim sağlanmaktadır.

Kargo bedeli ne kadar?

isimliksepeti.com sitesi üzerinden satın alacağınız tüm ürünler “ÜCRETSİZ KARGO” ile gönderilmektedir.

Sepetim

close